Toyota Corolla Touring Sports
Nuo:
€17750
Mėnesio įmoka nuo:
€136

Po 12 metų laikas pasakyti „sudie“ populiariam „Toyota“ universalui „Auris Touring Sports“, kurį nuo šiol vadinsime mums gerai pažįstamu perkamiausio automobilio pasaulyje vardu – „Corolla Touring Sports“. Prasideda nauja atgimusio „Corolla“ universalo era, kuri bus pažymėta įkvepiančiu dizainu ir universalumu, nepriekaištingu valdymu, stabilumu kelyje ir, žinoma, erdvumu, kuriuo mėgausitės kaskart sėdę prie „Corolla Touring Sports“ vairo.


Naujasis „Corolla Touring Sports“ universalas įsiliejo į „Toyota“ hibridinių modelių šeimą ir pasiūlys net du hibridinius variklius, o visiškai nauja pasaulinė „Toyota“ konstrukcijos platforma TNGA bei dar labiau ištobulinta saugumo įrangos sistema „Toyota Safety Sense“ tik dar kartą patvirtins, kad tai automobilis, kuriuo galima visiškai pasikliauti metų metus.


Pagaliau sulaukėme „Toyota Corolla“ hibrido, tad nuo šiol šiuo žaviu automobiliu galėsite leistis į bet kokias keliones, nesukdami galvos dėl degalų sąnaudų ar emisijų rodiklių. Jums tikrai patiks tylus važiavimas elektros režimu ir tiesiog mėgausitės savaime įsikraunančio hibrido privalumais. Nuo šiol galite rinktis vieną iš dviejų – 1,8 l (122 AG) arba 2,0 l (180 AG) darbinio tūrio – „Corolla Touring Sports“ hibrido versijų, atsižvelgiant į Jūsų vairavimo stilių ir poreikius. Benzininių variklių gerbėjams – „Corolla Touring Sports“ 1,2 l (116 AG) Turbo versija.

 

Nauja „Corolla Touring Sports“ konstrukcijos platforma TNGA yra visų „Toyota" ateities galios agregatų ir automobilių konstrukcinis pagrindas. Ji iš esmės keičia „Toyota" automobilių projektavimo, konstravimo ir gamybos būdus. Būtent jos dėka galėsite mėgautis pasitikėjimą keliančiu, natūraliu vairavimu, kuriam nestigs nei Jūsų pageidaujamos galios, nei tikslumo. Žemas „Corolla Touring Sports“ svorio centras ir nepriekaištingai subalansuota pakaba perteiks stulbinamą valdymo ir stabilumo patirtį sėdint prie šio automobilio vairo.

 

Corolla Touring Sports
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
143 g/km
55.00 €
6.30 l/100 km
6.30 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti