Toyota Land Cruiser
Nuo:
€39600
Mėnesio įmoka nuo:
€521

Prieš daugiau nei 60 metų pirmosios kartos „Toyota Land Cruiser“ įveikė Fudži kalną. Šis rėminės konstrukcijos visureigis yra toks pat nepranokstamas ir šiandien. Jis nepaliauja džiuginęs visą pasaulį savo atkaklumu bei gebėjimu nugabenti visur, kur tik pageidausite, ir saugiai parvežti atgal. Šiandien naujasis „Land Cruiser“ yra tiesiog nepralenkiamas: jis pasirodo su pažangesnėmis važiavimo keliu ir bekele technologijomis, gausesne saugos įranga ir yra dar pajėgesnis kovoti su įvairiais kelionės iššūkiais.


Modernesnis kėbulo stilius dar labiau sustiprina naujojo „Land Cruiser“ reputaciją. Kiekviena linija turi aiškią paskirtį, pradedant nuo variklio dangčio ir baigiant aukščiau įrengtais priekiniais žibintais bei grotelių vėdinimo angomis, kad būtų pagerinta apsauga ir maksimaliai padidintas įveikiamas brastos gylis. Stilingi itin blizgūs 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai sukuria dinamiškesnį ir modernesnį profilį. Galinė automobilio dalis išsiskiria naujo dizaino žibintų bloku su LED stabdymo šviesomis.


„Land Cruiser” yra vienas techniškai pažangiausių, saugiausių ir lengviausiai valdomų automobilių su 4WD sistema. Gausų sistemų arsenalą papildė nauja įranga: keliaujant sunkiai įveikiamais maršrutais padeda galinis TORSEN® riboto slydimo diferencialas (LSD), paviršiaus po automobiliu vaizdo ir priekinio vaizdo pateikimo funkcijos, taip pat aplinkos ir panoraminio vaizdo monitoriai. Šiame automobilyje yra važiavimo režimo pasirinkimo sistema (Drive Mode Select System), taip pat elektra valdoma kinetinė dinaminės pakabos Sistema (KDSS), kuri optimizuoja priekinių ir galinių stabilizatorių veikimą.


„Land Cruiser” salone patobulinta komforto įranga: pritaikytos vėdinamos priekinės sėdynės, elektra valdomas šildomas priekinis langas ir šildomi ploviklio purkštukai. Jame taip pat įrengtas naujas prietaisų skydelis, atnaujinto dizaino centrinė konsolė, kurioje integruota Toyota Touch® 2 with Go multimedijos sistema su 8 colių ekranu, ir ergonomiškesni valdikliai. Pavaros sistemos, važiavimo režimų ir komforto įrangos jungiklius lengva valdyti bet kokiomis sąlygomis.

 

Land Cruiser
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.90 €/L
237 g/km
560.00 €
9.00 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.90 €/l
Kuro suvartojimas
9.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis