Toyota Prius Plug-in Hybrid
Nuo:
€34290
Mėnesio įmoka nuo:
€427

 

„Toyota Prius Plug-in Hybrid“ puikiai tinka tiems, kurie ieško hibridinio automobilio, galinčio nuvažiuoti ilgesnį atstumą elektros (EV) režimu. Tai pats dinamiškiausias „Prius“ per visą modelio istoriją: šis sklandžiai važiuojantis ir nepaprastai dinamiškas automobilis suteikia nepakartojamų vairavimo potyrių. Dar vienas šio automobilio privalumas – abejonių nekelianti neįtikėtina jo ekonomija.


Sukurtas naujojo „Prius“ pagrindu, intuityvus, tylus ir reaguojantis naujasis „Prius Plug-in Hybrid“ (PHV) puikiai tinka tiems, kurie nori vairuoti hibridinį automobilį su elektromobilio (EV) privalumais. Didesnės talpos ličio jonų baterija (dvigubai didesnė nei pirmos kartos akumuliatorių talpa) siūlo patobulintą greitėjimą ir ilgesnį elektrinio važiavimo laiką. Tad kuo daugiau įkraunate bateriją, tuo ilgiau galite važiuoti EV režimu.


Kaip ir naujausios kartos „Toyota Prius“, naujojo „Prius Plug-in Hybrid“ modelio dizainas yra paremtas naujosios pasaulinės „Toyota“ konstrukcijos platformos (TNGA) filosofija. TNGA dėka vairuotojo sėdynė yra kur kas žemesnėje ir patogesnėje pozicijoje, o tai užtikrina daug malonesnę vairavimo patirtį. Šį jausmą dar labiau sustiprina žemesnis svorio centras ir sustiprinta pakaba. Aerodinamiškas automobilio dizainas padeda pasiekti žemiausią klasėje pasipriešinimo koeficientą - tik 0,25.

 

Prius Plug-in Hybrid
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
113 g/km
0.00 €
5.00 l/100 km
5.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.00 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis