Toyota RAV4
Nuo:
€24000
Mėnesio įmoka nuo:
€246

Naujasis „Toyota RAV4“ pasižymi ne tik išskirtiniu kėbulo dizainu ir rafinuota salono apdaila, bet ir geriausia klasėje standartine įranga. Ištobulinta kokybe ir ergonomika išsiskiriantis RAV4 salonas yra nepaprastai erdvus, komfortiškas ir visapusiškai pritaikytas keleiviams. Dėl naujos galingos 2,5 l hibridinės variklio sistemos „Dynamic Force“ RAV4 Jus nuveš bet kur ir bet kokiomis sąlygomis.


Drąsios ir aštrios naujojo „Toyota RAV4“ išorės linijos tik dar kartą pabrėžia tvirtą ir drąsią šio automobilio prigimtį. Šis automobilis puikiai savyje sujungia nepriekaištingą prošvaisą, žemą stogo liniją ir variklio dangtį, suteikiantį gera matomumą vairuotojui. Ryškios kėbulo dizaino detalės ir charakteringas profilis neleis šiam automobiliui likti nepastebėtam. O žemas svorio centras leis mėgautis efektyviu RAV4 valdymu ir stabilumu kelyje.


Naujasis „Toyota RAV4“ sukurtas pasitelkus visiškai naują „Toyota New Global Architecture" (TNGA) platformą, kuri leidžia kurti stilingesnius, saugesnius ir nepamirštamų vairavimo potyrių teikiančius automobilius. Su TNGA platforma RAV4 visureigis tapo automobiliu, nepripažįstančiu jokių kompromisų, o svarbiausia – teikiančiu begalinį vairavimo malonumą. Dėl žemo svorio centro ir tvirtesnės važiuoklės jį lengva valdyti mieste, mėgaujantis ypatingai smagiu vairavimu.

 

RAV4
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
160 g/km
85.00 €
7.10 l/100 km
7.10 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
7.10 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis