Toyota Yaris
Nuo:
€15900
Mėnesio įmoka nuo:
€104

Naujasis „Toyota YARIS“ – adrenalino pliūpsnis kiekvienoje kelionėje. YARIS užkrečia savo nuotaika. Ryškių spalvų gama, energija trykštančios linijos ir stilingos detalės ne tik leidžia mėgautis komfortišku bei ramiu važiavimu. Jo gyvybingumas paprastą išvyką gali paversti nepamirštama kelione, suteikiančia dozę energijos ir gerų emocijų.


Dinamiškesnė išvaizda ir vairavimas, tylesnis, sklandesnis ir kur kas saugesnis nei iki šiol, naujasis „Toyota YARIS“ buvo sukurtas siekiant pakelti Jūsų dvasią. Neabejotinai, šis modelis demonstruoja savitą išvaizdą priekyje ir gale: LED žibintai ir naujo dizaino lengvo lydinio ratlankiai bei naujos spalvos. Interjero ir pažangių salono technologijų dėka ne tik Jūs patirsite vairavimo malonumą, bet ir važiuojantys drauge.


Energija trykštančios linijos ir stilingos detalės ne tik leidžia mėgautis komfortišku bei ramiu YARIS važiavimu, bet ir suteikia daug emocijų, kurios dar ilgai neišblėsta po kelionės. Rafinuotas ir komfortiškas ir lengvai valdomas naujasis YARIS maloniai nuteiks kiekvienąkart leidžiantis į kelią. Aptakių formų multimedijos sistema, naujoviškas TFT daugiafunkcis ekranas ir trijų stipinų odinis vairas išsiskiria dailiu dizainu.


„Toyota Safety Sense” saugos įranga įtraukta į standartinę „Toyota YARIS“ komplektaciją. Todėl dabar kompaktiškas miesto automobilis gali pasigirti tokiomis pat saugos technologijomis, kokios yra įdiegtos ir dideliuose automobiliuose. Su šia aktyviąja saugos įranga YARIS yra pasirengęs įveikti bet kokią kelyje iškilusią kliūtį, todėl su YARIS galite jaustis saugūs ir užtikrinti bet kokioje kelionėje.

 

Yaris
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
130 g/km
0.00 €
5.80 l/100 km
5.80 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti