Volkswagen T-Roc
Nuo:
€20713
Mėnesio įmoka nuo:
€188

Jei dairotės išraiškingo dizaino, nesuskaičiuojamų modifikacijų galimybių ir aukščiausios klasės kokybės iki pat smulkiausių detalių – „T-Roc“ tikrai padarys įspūdį.


„T-Roc Style“ paketas suteikia daugybę saviraiškos galimybių tiek renkantis išorės, tiek vidaus dizainą. Puikus sprendimas individualistams, trokštantiems, kad „T-Roc“ visiškai atskleistų jų asmenybę.

 

Pavyzdžiui, galite pasirinkti 16 colių „Chester“ lengvojo lydinio ratlankius. Be to, dviem spalvomis nudažytą kėbulą galite individualizuoti unikaliais akcentais. Chromo detalės pabrėžia stilingą „T-Roc Style“ išvaizdą. Juodas radiatoriaus groteles galite rinktis su chromuotais gnybtais, o galą stilizuoti chromuotais trapeciniais skydeliais. Priekyje ir gale įrengti sidabro spalvos deflektoriai.

 

O dabar žvilgtelėkime į vidų. Čia galima rinktis baltos spalvos salono apšvietimą: šviečiančios dekoratyvinės apdailos juostelės, skaitymo lemputės priekyje ir gale bei grindų apšvietimas sukuria išties jaukią atmosferą. Prietaisų skydelio apdailą galima rinktis iš keturių spalvų ir kurti interjerą pagal savo skonį.

 

„T-Roc Style“ pasižymi patogiomis sėdynėmis, kurias galima rinktis su „Vienna“ odiniais apmušalais. Patogiai įsitaisę galite naudotis telefono sąsaja ir saugiai valdyti skambučius važiuodami kelyje.

 

„T-Roc“ nepripažįsta monotonijos. Pasirinkę dvispalvį „T-Roc Style“ kėbulą tikrai neliksite nepastebėti.

 

 

T-Roc
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
117 g/km
0.00 €
5.10 l/100 km
5.10 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.90 €/L
113 g/km
0.00 €
4.30 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.90 €/l
Kuro suvartojimas
5.10 l/100 km
4.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis