Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Kas yra pirkimas lizingu?

Pirkimas lizingu yra populiariausias ir paprasčiausias būdas tapti naujo automobilio savininku. Tiesa, kelias iki tapimo visišku automobilio savininku turi keletą taisyklių, kurių privalu laikytis.

Visų pirmą, reikia būti sukaupusiam sumą pradiniam įnašui. Įprastai pradinis įnaša sudaro apie 10% pasirinkto naujo automobilio kainos. O jau įsigijus automobilį reikia nepamiršti, kad išsimokėjimo laikotarpiu jis priklauso lizingo bendrovei, todėl privalu jį apdrausti kasko draudimu. 

 

Tapus naujo automobilio savininku, tiek pardavėjui, tiek ir lizingo bendrovei įsipareigojate tinkamai prižiūrėti automobilį. Tai reiškia, kad turėsite jį reguliariai atvežti į numatytą atstovybę patikrinimui bei techniniam aptarnavimui.  

 

Pirkdami lizingu galite tikėtis palankių palūkanų, kurios būtų kur kas mažesnės nei perkant naudotą automobilį vartojimo kreditu. Be to, galite paspartinti visišką automobilio išsipirkimą mokėdami didesnes mėnesines įmokas negu esate sutarę su lizingo bendrove. Tačiau neįstengus laiku mokėti įmokų automobilį perima skolinanti bendrovė. 

 

Specialistai rekomenduoja naudotis lizingu, jeigu norite įsigyti naują ar apynaujį automobilį, t.y. kurio kaina viršytų 10 tūkst. eurų. Kaip ir minėjome prieš tai, turite būti sukaupę pradinį įnašą ir pasiryžę drausti automobilį kasko draudimu. 

 

Pirkimas lizingu yra paprasčiausias ir prieinamiausias būdas tapti naujo automobilio savininku. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems pirkinio ilgam naudojimui, kuris leis nesibaiminti dėl gedimų vairuojant patikimą ir modernius saugumo reikalavimus atitinkantį automobilį.

Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis