Fiat 500
Nuo:
€12990
Mėnesio įmoka nuo:
€53„Fiat 500“ - tai automobilis, kuris nuolat atsinaujina ir dar labiau stebina. Pulsuojantis energija, sukurtas jaunatviškam vairuotojui, nuotaikingoms kelionėms. Stilingas, manevringas ir turintis ryškų charakterį.

 

„Fiat 500“ žino, kad mieste nepakanka būti tik stilingu, todėl pirmenybę teikia saugumui. Ilgametė patirtis automobilių gamyboje bei naujausios saugumo technologijos – stabilumo kontrolės (ESP) su avarinio stabdymo sistema (BAS), praslydimo kontrolės sistema (TCS) bei vairo pasukimo asistavimo sistema (DST) užtikrina, automobilio pasiruošimą reaguoti į bet kokią situaciją, tad net patys rizikingiausi manevrai bus atliekami saugiai. Nuolatinis rūpestis jūsų saugumu skatina „Fiat 500“ diegti naujausias technologijas, taip mažinant nelaimingų atsitikimų skaičių.

 

Jungianti visumą todėl kurianti automobilio valdymo paprastumą – „Uconnect®“ leidžia lengvai naudotis pažangiomis pramogų, naršymo ar ryšių funkcijomis. „Andoid Auto“ ar „Apple CarPlay“ leidžia susieti Android ir iOS išmaniuosius telefonus. Šios sąsajos dėka, įjungti mėgstamą muziką ar surasti maršrutą Google žemėlapyje, pakaks vien jūsų balso komandos.

500
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
88 g/km
0.00 €
3.90 l/100 km
3.90 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
3.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti