Hyundai i10
Nuo:
€11790
Mėnesio įmoka nuo:
€31

Optimizuota važiuoklės konstrukcija užtikrina eigos sklandumą, geriau reaguoja į automobilio valdymą ir vairavimą, o „i10“ galios agregatai leidžia mėgautis kiekviena kelione.Pateikiami duomenys 1.0 MPI 65 Ag variklio su mechanine dėže

 

Miestietiško mobilumo meistras : „i10“ suprojektuotas ir sukonstruotas miesto džiunglėse slypintiems išbandymams ir vargams įveikti.

 

Su stilingais naujais apvaliais dienos žibintai su LED automobilio priekis atrodo sportiškesnis. Naujai suprojektuotos priekinės grotelės turi pakopinę formą, kuri atspindi „Hyundai“ dizaino vystymosi kryptį.

 

Kuria stiprų įspūdį : „i10“ išsiskiria iš minios savo erdviniu galiniu buferiu su juodu skydu ir naujais apvaliais galiniais rūko žibintais. Galinių šoninių durų ir pakeliamų galinių durų lango forma kuria stilingumo ir rafinuotumo įspūdį.

 

Optimizuota važiuoklės konstrukcija užtikrina eigos sklandumą, geriau reaguoja į automobilio valdymą ir vairavimą, o „i10“ galios agregatai leidžia mėgautis kiekviena kelione.

 

Nenuslysite nuo kelio su automobilio stabilumo valdymo sistema (VSM), kuri įeina į standartinę įrangą. Ši sistema stebi viską – nuo kiekvieno rato sukibimo koeficiento iki „i10“ kėbulo judesių. Su standartinėje įrangoje esančia elektronine stabilumo kontrolės sistema galite važiuoti atsipalaidavę. Sistema nustatys, kada reikia stabdyti staigaus stabdymo atvejais ir staigiuose posūkiuose. Tikslas – išlaikyti automobilio stabilumą.

 

i10
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
111 g/km
0.00 €
4.90 l/100 km
4.90 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
4.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti