Jeep Grand Cherokee
Nuo:
€54990
Mėnesio įmoka nuo:
€792

2018 m. „Grand Cherokee” pasitiko ryžtingai ir elegantiškai. Išskirtinį modelio paveikslą papildė atnaujintos detalės: originalios priekinės grotelės, modernus prietaisų skydelis, išskirtinis ratų dizainas ir šiuolaikiško dizaino rūko žibintai.

 

Įsivaizduokite, kad reikia vairuoti sudėtingiausiomis eismo sąlygomis, tačiau kartu išlaikyti stilių, patogumą ir demonstruoti aukščiausią klasę. Su „Jeep® Grand Cherokee Summit“ – tai tapo įmanoma. Rafinuota klasika ir nepriekaištingas dizainas užtikrina maksimalų komforto ir stiliaus pojūtį.

 

Elektrinis vairo stiprintuvas ir galimybė rinktis skirtingus vairavimo režimus suteikia naujų pojūčių ir maksimaliai patenkina kiekvieno vairuotojo poreikius. Be to, visi šio modelio varikliai turi 8 pavarų automatinę pavarų dėžę, o 3 litrų „Multijet II“ ir 3,6 litrų „Pentastar“ modeliai – integruotą automatinę variklio užvedimo ir užgesinimo funkciją.

 

Legendinės „Jeep®“ transporto priemonės stabilumą kelyje užtikrina pažangi „Selec-Terrain®“ sukibimo jėgos valdymo sistema. Ji turi penkis režimus, todėl galite drąsiai važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis, įskaitant sniegą. Sukibimo jėgą sustiprina galimos „Quadra-Trac II®“ arba „Quadra-Drive® II 4WD“ sistemos, o Quadra-Lift®“ pneumatinė pakabos sistema turi net penkių aukščių nustatymus, todėl jos dėka užtikrinamas maksimalus vairavimo komfortas ir stabilumas kelyje.

 

2018 m. „Grand Cherokee“ modelis su daugiau nei 70 saugumo funkcijų – pasiruošęs įveikti bet kokius iššūkius kelyje. Jame vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio pusėje sumontuotos daugiapakopės oro pagalvės bei papildomos šoninės oro pagalvės užtikrina maksimalų saugumą, tad nėra jokios galimybės nenumatytam atsitiktinumui.

 

 

Grand Cherokee
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
208 g/km
460.00 €
7.90 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
7.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti