Lexus NX
Nuo:
€45000
Mėnesio įmoka nuo:
€616

Demonstruojantis naujausią Lexus dizainą, NX turi ryškias verpsto formos groteles, pasižyminčias stilingomis padūmavusio chromo detalėmis ir sportiniais LED žibintais. Patirkite didžiausią judrumą mieste, rinkdamiesi įsikraunančius hibridus arba turbo benzininius modelius.

 

Galima rinktis novatorišką NX 300h įsikraunantį hibridą, kurio judrumui mieste ir stabilumui buvo atlikti svarbūs patobulinimai.


Sklandžiai derinama galia, išgaunama iš benzininio ir elektrinio variklių, suteikia nepakartojamą jausmą vairuojant NX 300h bei užtikrina nedideles išmetamųjų dujų emisijas ir itin mažas degalų sąnaudas.


Varomas turbokompresoriniu tiesioginio įpurškimo 2,0 litrų benzininiu varikliu, šis dinamiškas NX 200t žymiai padidina mėgavimąsi visureigio, kuris užtikrina staigų pagreitėjimą, tikrą greitkelio našumą ir ištobulintą vairavimo patirtį, vairavimu.

 

Likdami ištikimi savo Kaizen nuolatinio tobulėjimo principui, kaip niekada anksčiau patobulinome NX saloną. Iš karto pastebėsite didesnį 10,3 colio Lexus aukščiausios klasės navigacijos ekraną, o itin tikslus odos susiuvimas ir smulkios išdirbtos apdailos detalės pagerina vairavimo patirtį.

 

Kruopščiai sukurta ir tiksliai išbandyta mūsų Takumi meistrų, NX pakaba buvo perkonstruota, o adaptyviosios kintančiosios pakabos sistemai (AVS) buvo atlikta net 650 pakeitimų.

 

NX
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
132 g/km
40.00 €
5.80 l/100 km
5.80 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti