Mini Clubman
Nuo:
€27710
Mėnesio įmoka nuo:
€312

Leiskite Jums pristatyti visų laikų rafinuočiausią, universaliausią ir erdviausią MINI. Sėdus prie MINI Clubman vairo, Jums atsivers durys į naujus jaudinančius horizontus. Į penkiavietį šešių durų MINI Clubman galėsite pasiimti viską, ko Jums prireiks kelionei. Erdvią bagažinę galima dar labiau padidinti iki 1250 litrų talpos, kad Jums pakaktų vietos visiems savo planams įgyvendinti. Puiki ALL4 visų varančiųjų ratų pavara užtikrina pilną automobilio valdymą bet kokiame kelyje - tai idealus automobilis bet kokioje situacijoje, bet kokiu oru.

 

Elegantiškasis MINI Clubman yra tobulas stiliaus, funkcionalumo ir išradimų derinys. Sumaniai suprojektuotame jo viduje nepaprastai erdvu. Skrupulingas meistriškumas čia apjungtas su aukščiausios kokybės medžiagomis ir pažangiausiomis vairuotojo erdvės technologijomis. Čia jausitės išskirtinai patogiai ir nuostabiai.

 

Atkaklaus, bet estetiško MINI Clubman išorė spinduliuoja Jūsų asmenybę ir preciziškumą. Tikslios linijos ir užtikrinti kontūrai susilieja į subtiliai išraiškingą dizainą bei neabejotino autoriteto pojūtį. Aptakų automobilio siluetą idealiai papildo atletiškas stotas ir platus galas. Veržliomis briaunų linijomis žvilgsnis krypsta link išskirtinių perskirtų bagažinės durelių, atveriančių beribes galimybes.

 

Kiekviena MINI Clubman linija, kiekviena kreivė sukurta jaudinti ir žavėti. Tvirtą automobilio stotą atkartoja naujos, traukiančios akį priekinės grotelės, suteikiančios MINI Clubman unikalią, valdingą išraišką. Grotelių korpuso dizainas atnaujintas - dailesni, aptakesni jų kontūrai dar labiau sustiprina charizmatišką išvaizdą, kokią grotelių spalvą bepasirinktumėte: chromo ar naująją Piano Black juodą. Įspūdį dar labiau sustiprina naujieji LED žibintai, taip pat įrėminti stilingos Piano Black juodos spalvos korpuse, ir išskirtiniai LED rūko žibintai.

 

 

Clubman
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
118 g/km
0.00 €
5.10 l/100 km
5.10 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
99 g/km
0.00 €
3.80 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
5.10 l/100 km
3.80 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti