Peugeot Rifter
Nuo:
€16600
Mėnesio įmoka nuo:
€116

Tvirtas ir išskirtinis naujojo „PEUGEOT Rifter“ stilius. Išskirtiniu komforto ir universalumo lygiu pasižymintis modernus, aukštųjų technologijų salonas kviečia mėgautis naujais potyriais.

 

Dizainas be kompromisų. Elegantiškas, tvirtas, veržlus ir galingas naujasis „PEUGEOT Rifter“ vienatūris yra universalumo sinonimas. Jo trumpas, aukštas kapotas ir padidinta prošvaisa išdidžiai perteikia visiems keliamsi pritaikytų automobilių stilių. Subalansuotą, nedidelį ir veržlų siluetą pabrėžia žibintai su integruotomis dienos šviesomis bei vertikalios radiatoriaus grotelės.

 

Puikus palikimas yra išdidžiai demonstruojamas. Su priekine paskutiniųjų PEUGEOT modelių stiliaus dalimi ir savo solidžiais galiniais žibintais naujasis PEUGEOT Rifter tampa visiškai nauju prekės ženklo simboliu. Netgi dar modernesnis šis MPV (vienatūris) yra stebinančios „GT Line” versijos, kurioje dera stilius ir elegancija.

 

Pažinkite gyvybingus ir instinktyvius vairavimo potyrius, kuriuos suteikia „PEUGEOT i-Cockpit®“ su nedideliu vairo ratu, akių lygyje įrengtu ekranu ir dideliu, 8’’ jutikliniu ekranui. Laikykite kontrolę kelyje, išnaudodami aukštos vairuotojo pozicijos privalumą ir „Advanced Grip Control“i sistemos suteikiamą pagerintą sukibimą su keliu.

 

Atraskite vieną labiausiai džiuginančių vairavimo potyrių. Pažangūs dyzeliniai bei benzininiai varikliai ir nauja, 8 laipsnių automatinė transmisija naujajam „PEUGEOT Rifter“ vienatūriui suteikia išskirtines dinamines savybes, kurios dera su realiomis vairavimo sąlygomis pasiekiamomis degalų sąnaudomis.

 

Rifter
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
126 g/km
0.00 €
5.50 l/100 km
5.50 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.99 €/L
113 g/km
0.00 €
4.30 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.99 €/l
Kuro suvartojimas
5.50 l/100 km
4.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti