Subaru XV
Nuo:
€26750
Mėnesio įmoka nuo:
€295

SUBARU XV dera stilingas miesto dizainas, puiki tvirta išvaizda ir naujos jaudinančios galimybės – jis įkvepia gyventi taip, kaip jūs norite. SUBARU XV padeda daryti tai, kas jums patinka, stilingai ir patogiai. Kiekviena diena gali ir turėtų būti linksmas nuotykis.


Atidarę SUBARU XV dureles iškart pastebėsite jo šiuolaikišką ir sportišką dizainą. Dar erdvesnis ir labiau nugludintas nei bet kada anksčiau salonas, išraiškingų linijų sėdynės suteikia patogumo ir malonumo jums ir visiems jūsų keleiviams net ir netrumpoje kelionėje.


Nepriklausomos vertinimo organizacijos įvardijo pagalbos vairuotojui sistemą „EyeSight“ kaip geriausią pasaulyje. „EyeSight“ veiksmingai padeda vairuotojui išvengti eismo įvykių. „EyeSight“ pagrindas – stereokamera, unikali tuo, kad jungia visas funkcijas į vieną integruotą sistemą. „EyeSight“ gali atpažinti kitą automobilį, dviratį ar pėsčiąjį ir automatiškai stabdo automobilį, jei tik vairuotojo dėmesys bus nukrypęs kur kitur. Sistema skiria spalvas, todėl atpažįsta įsižiebusius stabdžių žibintus. Be to, „EyeSight“ sistemoje yra įdiegtos adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, išvažiavimo iš juostos ir vingiavimo juostoje įspėjimo funkcijos.


SUBARU XV – tai sklandus, mobilus, išskirtinio stabilumo posūkiuose, padidinto pravažumo automobilis, galintis konkuruoti su keleiviniais automobiliais. SUBARU XV simetriška visų varomųjų ratų sistema ir į posūkius reaguojanti vairavimo sistema leidžia vairą pasukti ir judėti tiksliai taip, kaip jums reikia. Pasiekite kelionės tikslą patogiai ir be rūpesčių.

 

XV
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
157 g/km
85.00 €
6.90 l/100 km
6.90 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
6.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis