Toyota Camry
Nuo:
€31400
Mėnesio įmoka nuo:
€376

Laukėme daugiau kaip 14 metų, tačiau buvo verta. Legendinis „Toyota Camry“ – Nr. 1 automobilis savo klasėje visame pasaulyje – sugrįžo! Ir jis dabar stipresnis nei bet kada anksčiau. Elegantiškos linijos, „premium“ klasės kokybė, erdvus salonas, visiškai nauja hibridinė variklio sistema ir puikios vairavimo dinamikos ypatybės iš naujo apibrėžia naujosios kartos sedaną.


Naujasis „Toyota Camry“ pasižymi naujos kartos technologijomis ir pažangiausiomis saugos sistemomis. Jis sukurtas ant naujos „Toyota“ konstrukcijos platformos TNGA, o jame montuojama visiškai nauja „Toyota“ 2,5 l hibridinė pavara ir, kaip standartinė įranga, pažangus „Toyota Safety Sense“ saugos sistemų paketas. Tai „Toyota Camry“ savininkui suteikia sielos ramybę, neįtikimas vairavimo ypatybes bei komfortą, kurių tikimasi dėl legendinės „Toyota“ kokybės, patvarumo ir patikimumo.


Naujasis „Toyota Camry“ neabejotinai pritrauks susižavėjimo kupinus žvilgsnius, kadangi pasižymi aptakiomis linijomis ir išskirtiniu stiliumi, nesvarbu, iš kurios pusės bepažvelgsi. Nuo atletiškų priekinių grotelių iki elegantiškų ir dinamiškų šoninių linijų – visur juntamas pasitikėjimas ir veržlumas. Žvelgiant nuo priekio ir toliau link automobilio galo jaučiamas „Camry“ gebėjimas suteikti išskirtinius važiavimo įspūdžius „Toyota“ verslo klase.


„Toyota Camry“ sugrįžta demonstruodamas inžinerinius ir dizaino pasiekimus, galimus dėl visiškai naujos konstrukcijos platformos TNGA (angl. Toyota New Global Architecture): patrauklų stilių, precizišką kėbulo kokybę, efektyvias talpumo ypatybes bei inovatyvius ir aplinkai draugiškus technologinius sprendimus. TNGA platforma užtikrina, jog naująjį „Camry“ būtų smagu vairuoti. Platforma yra sukurta siekiant pažeminti svorio centrą, kuris leidžia užimti smagesnę vairavimo poziciją ir patirti tikslesnį vairavimą.

 

 

Camry
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
119 g/km
0.00 €
5.30 l/100 km
5.30 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Kuro kaina
1.06 €/l
Kuro suvartojimas
5.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis