Įveskite norimą pradinę įmoką
Įveskite sutarties trukmę
Pasirinkite pageidautiną palūkanų normą
Nuo:
€31700
Mėnesio įmoka nuo:
€470

Laukėme daugiau kaip 14 metų, tačiau buvo verta. Legendinis „Toyota Camry“ – Nr. 1 automobilis savo klasėje visame pasaulyje – sugrįžo! Ir jis dabar stipresnis nei bet kada anksčiau. Elegantiškos linijos, „premium“ klasės kokybė, erdvus salonas, visiškai nauja hibridinė variklio sistema ir puikios vairavimo dinamikos ypatybės iš naujo apibrėžia naujosios kartos sedaną.


Naujasis „Toyota Camry“ pasižymi naujos kartos technologijomis ir pažangiausiomis saugos sistemomis. Jis sukurtas ant naujos „Toyota“ konstrukcijos platformos TNGA, o jame montuojama visiškai nauja „Toyota“ 2,5 l hibridinė pavara ir, kaip standartinė įranga, pažangus „Toyota Safety Sense“ saugos sistemų paketas. Tai „Toyota Camry“ savininkui suteikia sielos ramybę, neįtikimas vairavimo ypatybes bei komfortą, kurių tikimasi dėl legendinės „Toyota“ kokybės, patvarumo ir patikimumo.


Naujasis „Toyota Camry“ neabejotinai pritrauks susižavėjimo kupinus žvilgsnius, kadangi pasižymi aptakiomis linijomis ir išskirtiniu stiliumi, nesvarbu, iš kurios pusės bepažvelgsi. Nuo atletiškų priekinių grotelių iki elegantiškų ir dinamiškų šoninių linijų – visur juntamas pasitikėjimas ir veržlumas. Žvelgiant nuo priekio ir toliau link automobilio galo jaučiamas „Camry“ gebėjimas suteikti išskirtinius važiavimo įspūdžius „Toyota“ verslo klase.


„Toyota Camry“ sugrįžta demonstruodamas inžinerinius ir dizaino pasiekimus, galimus dėl visiškai naujos konstrukcijos platformos TNGA (angl. Toyota New Global Architecture): patrauklų stilių, precizišką kėbulo kokybę, efektyvias talpumo ypatybes bei inovatyvius ir aplinkai draugiškus technologinius sprendimus. TNGA platforma užtikrina, jog naująjį „Camry“ būtų smagu vairuoti. Platforma yra sukurta siekiant pažeminti svorio centrą, kuris leidžia užimti smagesnę vairavimo poziciją ir patirti tikslesnį vairavimą.

 

 

Camry
Kiek kilometrų nuvažiuojate per metus?
Benzinas
Kuro sąnaudos
5.30 l/100 km
CO2 emisija
119 g/km
Taršos mokesčio dydis
Taršos mokestis netaikomas
Metinės išlaidos kurui
5.30

Skaičiuoklė leidžia susipažinti su orientacine informacija apie išlaidas kurui per pasirinktą metinį nuvažiuojamą atstumą. Taip pat ji apžvelgia bendrą informaciją apie automobilio modelio kuro sąnaudas, taršą bei taršos mokesčio dydį. 

Nuo:
€31700
Mėnesio įmoka nuo:
€470
Pasirink partnerio pasiūlymą
2.15%
Išvalyti
Pasirinkite banko pasiūlymą arba įrašykite palūkanų normą patys
Banko pavadinimas
Procentai
Aprašymas
Swedbank
2.29%
Minimali palūkanų marža
Citadele
1.49%
(+ 6 mėnesių Euribor) Elektromobiliams ar itin mažos emisijos automobiliams
SEB
2.10%
Minimali palūkanų marža (+ 6 mėn. Euribor)
Luminor
2.39%
Minimali palūkanų marža (+ 3 mėn. Euribor)
Šiaulių bankas
1.89%
(+ 6 mėnesių Euribor) Hibridiniams automobiliams arba automobiliams su mažo galingumo vidaus degimo varikliu
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Įrašykite orientacines palūkanas patys
Bandomoji versija

Sveiki atvykę į Naujų ratų bandomąją versiją

Daugelis funkcijų yra veikiančios, tačiau galimi jų veikimo sutrikimai. Galimi ir pateikiamos informacijos netikslumai. 

Jeigu turite komentarų ar pasiūlymų - laukiame jūsų el. laiškų info@naujiratai.lt

Naujiratai.lt komanda

Ar reikia pagalbos su dominančiu automobiliu?

Parašyk mums kokio automobilio ieškai arba koks domina ir mes pasistengsime atsiradus geram pasiūlymui juo su tavimi pasidalinsime! 

Sutinku su taisyklėmis