Toyota Hilux
Nuo:
€33690
Mėnesio įmoka nuo:
€417

Naujasis „Toyota Hilux”. Nuo pat pasirodymo pradžios 1968 m. šis legendinis pikapas visur palieka ryškų savo pėdsaką. „Toyota Hilux” – idealus pikapas: jis išsiskiria tvirtu naujos konstrukcijos rėmu ir kėbulu, įspūdingu nauju dizainu, kokybiškai įrengtu vidumi ir didesne velkamąja galia. Naujojo „Hilux” niekas negali išmušti iš vėžių – jo negąsdina nei sudėtingos bekelės sąlygos, nei kasdienio gyvenimo sunkumai. Tad, pakalbėkime apie rimtus darbus.


Pritaikius naujos konstrukcijos rėmą ir kėbulą „Hilux” tapo dar patvaresnis, o tvirtesnė ir platesnė jo kėbulo apačia dabar užtikrina geresnę svarbių dalių apsaugą nuo pažeidimų. Naujas rėmas kartu su nauja pakaba ir patobulintu pavarų perdavimo mechanizmu taip pat lemia geresnį valdymą ir didesnį važiavimo komfortą. Važiuodami sudėtingomis sąlygomis visuomet galite pasikliauti aktyviąja traukos kontrolės sistema (A-TRC) ir galinio diferencialo blokatoriumi.


Naujuoju „Hilux“ galima gabenti daugiau daiktų nei iki šiol, nes jo naudingoji apkrova viršija vieną toną. Atnaujintos konstrukcijos ir talpesniame krovinių skyriuje patogu transportuoti didesnius krovinius. Krovinių skyriaus ilgis siekia 1840 mm, o plotis – 1540 mm. Prie galinio borto statramsčių tvirtinami plieniniai laikikliai, kad automobilis atlaikytų sunkiausius krovinius. Krovinių skyriaus viduje taip pat montuojami kabliai kroviniams tvirtinti.


Naujas dyzelinis „Hilux“ modelis keičia galios sampratą. 2,4 l D-4D variklis pasižymi nepriekaištingomis eksploatacinėmis charakteristikomis, kurias lemia įdiegta nauja technologija, ženkliai padidinanti sukimo momentą žemų bei vidutinių sūkių diapazone ir užtikrinanti išskirtinį pagreitėjimą. Dėl šių patobulinimų padidėjo ir „Hilux“ velkamoji galia. Be to, šiam varikliui būdingas žemesnis triukšmo lygis ir mažesnės degalų sąnaudos.

 

Hilux
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.90 €/L
234 g/km
560.00 €
8.90 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Dyzelis
Kuro kaina
0.90 €/l
Kuro suvartojimas
8.90 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis