Volkswagen Tiguan
Nuo:
€25888
Mėnesio įmoka nuo:
€280

Nėra nieko svarbiau už jūsų ir jums brangių žmonių saugumą kelyje. Aprūpintas išmaniosiomis technologijomis ir papildomomis asistavimo vairuotojui sistemomis, skirtomis išvengti eismo įvykio, Tiguan padeda netgi kritinėse vairavimo situacijose. Laikydami vairą rankose, jausitės ramiai ir užtikrintai.


Monotoniškos kelio atkarpos, kelio susiaurėjimai ir siauri užmiesčio keliai gali išbandyti jūsų koncentraciją ilgoje kelionėje. Eismo juostos išlaikymo asistentas įspėja apie išvažiavimą iš eismo juostos ir taip padeda geriau įvertinti situaciją ir sumažinti riziką.


Stilingasis Tiguan siūlomas trijų įrangos lygių, o visi mūsų ypatingo pasiūlymo dyzeliniai varikliai siūlomi su automatine pavarų dėže ir įvairiais galios variantais. Rinkitės automobilį su priekiniais arba visais varančiaisiais ratais, rinkitės iš plataus papildomos komforto įrangos asortimento, taip pat nuspręskite, kokio lygio sauga bei informacijos ir pramogų sistema jus tenkintų.


Įspūdingų proporcijų Tiguan patraukia visų žvilgsnį, kad ir kur nuvažiuotų. Iškilus priekis, į akis krintančios ratų arkos ir durų slenksčių elementai akcentuoja vyrišką visureigio stilių. Patrauklios dizaino detalės sukuria stilingą išvaizdą ir daro įspūdį – kiekvieną kartą vis iš naujo.

 

Tiguan nebūtų Volkswagen, jeigu neperteiktų rafinuoto komforto pojūčio visose smulkmenose. Pats prietaisų skydelis yra tikras aiškaus ir funkcionalaus dizaino etalonas – viskas, ko reikia vairuotojui, yra čia pat, patogioje vietoje.

 

Tiguan
Kuro tipas
Co2 emisija
Kuro sąnaudos
Sąnaudos
Kaina
Benzinas
1.06 €/L
0 g/km
0.00 €
6.50 l/100 km
6.50 €/100 km
Sąnaudos
Kaina
Dyzelinas
0.90 €/L
0 g/km
0.00 €
5.30 l/100 km
0.00 €/100 km
Kilometrų per metus
Kuro tipas
Benzinas
Dyzelis
Kuro kaina
1.06 €/l
0.90 €/l
Kuro suvartojimas
6.50 l/100 km
5.30 l/100 km
Išlaidos kurui

skaiciuokles paaiskinimas

Išvalyti
Pasirink banko pasiūlymą arba įrašyk pats
Swedbank
3.50%
Lorem ipsum dolor sit amet
SEB
3.20%
Lorem ipsum dolor sit amet
Luminor
3.70%
Vidutinės palūkanos
Įrašysiu pats
2.15%
Čia gali rašyti savo norimas palūkanas
Palauk!

Palauk, ar galime padėti ?

Sutinku su taisyklėmis